Zde se nacházíte: O projektuOrganizace

Organizace

Lektor

RNDr. Petra Matulová, CSc.

Koordinátorka všech aktivit projektu vč. kurzů, příprava a tvorba nových kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta -  Biochemie

 

Kontakt:

Kamenice 5/A7 62500 Brno
E-mail: bioskop@muni.cz
Tel: 54949 4021
Mobil: 774 989 475

 

 

Lektor

Mgr. Lenka Hejmalová

Lektorka kurzů a zároveň spolupracuje na navrhování a zavádění nových kurzů.

 

Vzdělání:

  • UP Olomouc, Přírodovědecká fakulta - Speciální biologie a ekologie - obor botanika
  • UP Olomouc, Pedagogická fakulta - Učitelství biologie druhý stupeň ZŠ
    a střed. školy

 

Praxe pedagogická:

  • SŠ - 4 roky
  • ZŠ - 2 roky
  • DDM a kluby - 9 let
Lektor

Mgr. Ingrid Továrková

Lektorka kurzů a zároveň spolupracuje na navrhování a zavádění nových kurzů.

 

Vzdělání:

MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Geologie - magisterský studijní program.

MENDELU Brno, ICV - Učitelství odborných předmětů pro II. st. ZŠ a SŠ

Lektor

Mgr. Klára Marková

Lektorka kurzů a zároveň spolupracuje na navrhování a zavádění nových kurzů.

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Molekulární biologie a genetika

Mgr. Marek Šebesta, Ph.D.

Lektor kurzů

 

Pracoviště: 

Výzkumná skupina Richarda Štefla - Centrum strukturní biologie - Středoevropský technologický institut.

  • Odborný pracovník ve výzkumu - postdoc.

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biochemie, doktorský studijní program

 

Obor: Biomolekulární chemie

 

 

Mgr. Lenka Bryjová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Molekulární biologie a genetika
Lektor

Bc. Ondřej Vymazal

Lektor kurzů a zároveň spolupracuje na navrhování a zavádění nových kurzů.

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Molekulární biologie a genetika - magisterský studijní program
Lektor

Mgr. Katarína Rebrošová

Lektorka kurzů

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Speciální biologie.
  • MU Brno, Lékařská fakulta - Lékařská mikrobiologie a imunologie -  doktorský studijní program

Mgr. Bc. Markéta Hájková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Anatomie a fyziologie rostlin - doktorský studijní program
  • MU Brno, Filozofická fakulta - Učitelství estetické výchovy pro střední školy - magisterský studijní program
  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Experimentální biologie - magisterský studijní program
  • MU Brno, Filozofická fakulta - Obecná teorie a dějiny umění a kultury - bakalářský studijní program

Mgr. Eva Vojáčková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Molekulární biologie a genetika - magisterský studijní program

Mgr. Petra Hrozková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Chemie.

Obory: Fyzikální chemie a Učitelství chemie pro střední školy - magisterský studijní program. 

 

  • MU Brno, Fakulta informatiky - Aplikovaná informatika.

Obor: Bioinformatika -  bakalářský studijní program.

Bc. Markéta Stuchlá

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biologie, magisterský studijní program

Bc. Deborah Beckerová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Experimentální biologie, bakalářský studijní program

Karina Movsesian

Vzdělání:

První české gymnázium v Karlových Varech

Česká hlavička 2016

1.místo CP SOČ 2016 (kat. biologie)

Nominace na Intel ISEF 2017 (Los Angeles, Kalifornie), EUCYS 2017 (Tallinn, Estonsko)

Mgr. Pavlína Pokorná

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biomolekulární chemie - magisterský studijní program

Bc. Michaela Pospíšilová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biochemie, bakalářský studijní program

Bc. Květa Ciprysová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Speciální biologie, bakalářský studijní program

Mgr. Lucie Šedová

 

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biologie - magisterský studijní program

Obor: Lékařská genetika a molekulární diagnostika pro odborné pracovníky

v laboratorních metodách

  • MU Brno, Právnická fakulta - Právo a právní věda - magisterský studijní program

Bc. Pavel Šmak

Lektor kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Chemie, bakalářský studijní program

Obor: Biofyzikální chemie

Bc. Veronika Křešťáková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biochemie, bakalářský studijní program

Milena Mařáková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biologie, bakalářský studijní program

Obor: Lékařská genetika a molekulární diagnostika

Mgr. Barbara Vonková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Hematologie - doktorský studijní program
  • MU Brno, Lékařská fakulta - Všeobecné lékařství, magisterský studijní program
  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biologie, magisterský studijní program

Obor: Lékařská genetika a molekulární diagnostika pro odborné pracovníky 

v laboratorních metodách

Radka Hejmalová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Chemie, bakalářský studijní program.

 

Obory: Chemie se zaměřením na vzdělávání, Matematika se zaměřením na vzdělávání.

Hana Seličová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biochemie, bakalářský studijní program

Bc. Barbora Nováková

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biochemie, bakalářský studijní program

Bc. Jindřiška Fialová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Aplikovaná biochemie, bakalářský studijní program

Bc. Zuzana Bertová

Lektorka kurzů

 

Vzdělání:

  • MU Brno, Přírodovědecká fakulta - Biochemie, magisterský studijní program


Obor: Bioanalytik - odborný pracovník v laboratorních metodách

 

 

 

Spolupracovali s námi

Bašná Lenka, Mgr.

Blahutová Šárka, Mgr.

Bujnáková Jana, Mgr.

Čermák Martin, Bc.

Fojtík Petr, Mgr.

Fojtů Michaela, Mgr.

Glosová Pavla, Mgr.

Grillová Linda, Mgr. 

Holubářová Lenka, Mgr.

Hruška Pavel, Mgr.

Kadlčíková (Vystavělová) Dita, Mgr.

Karaková Klára, Mgr.

Karská - Sedláčková Dana, Ing.

Kleinová Renata, Mgr.

Krutá Miriama, Mgr., PhD.

Mazourová Veronika, Mgr.

Pastierik Tomáš, Mgr.

Peschelová (Janyšková) Helena, Mgr.

Pospíšilová Tereza, Mgr.

Raška Jan, Mgr.

Renzová (Spoustová) Tereza, Mgr.

Sedláčková Hana, Mgr.

Snopková (Olejníčková) Kateřina, Mgr.

Šeneklová Monika, Mgr.

Švecová Eva, Mgr.

 

 

 

Najděte si nás