Zde se nacházíte: Podpořte nás

Podpořte nás

Líbí se Vám, co děláme? Pokud ano, můžete nás již teď podpořit darováním prostředků na chod nebo vybavení našeho centra. 

Bioskop – vědecké výukové centrum vzniklo v rámci projektu MU: Věda a vědci pro vzdělanost moderní společnosti, s reg. číslem: CZ.1.07./2.3.00/35.0005, jehož doba řešení byla od 1. 7. 2012 do 30. 6. 2014. Současně probíhajícím projektem je Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU, s reg. číslem: CZ.1.07/2.3.00/45.0018 s dobou řešení  od 1. července 2014 do 30. června 2015. Kurzy v rámci těchto projektů byly nabízeny zdarma. 

 

Abychom dokázali chod centra udržet i po skončení dotací z EU, poohlížíme se po dalších způsobech financování. Proto již teď mohou všichni příznivci naší myšlenky darovat finanční prostředky, které budou využity na úhradu nákupů pomůcek, materiálu a jiných výdajů spojených s aktivitami Bioskopu. Svůj dar můžete odeslat prostřednictvím obchodního centra MU 

 

Samozřejmě je také možné s případnými dárci uzavřít darovací smlouvu. Ohledně této alternativy nás prosím kontaktujte na bioskop@muni.cz a do předmětu zprávy uveďte DAR.

 

Pro přehled o našich aktivitách si můžete zaregistrovat odběr novinek, díky němuž se o všem dozvíte mezi prvními.

Najděte si nás