Nová pravidla výuky od 22.11.2021

22. listopadu 2021

Vzhledem k epidemické situaci se Bioskop přizpůsobuje a vyhlašuje nová pravidla pro průběh kurzů v souladu se zveřejněnými změnami z Ministerstva zdravotnictví a Masarykovy univerzity.

Informace pro školy:

• - kurzů se mohou účastnit pouze ti, kteří nepociťují příznaky onemocnění a - - zároveň jsou očkovaní, otestovaní či prodělali onemocnění covid-19 (princip ONT).
  • - učitelé na místě podepíší prohlášení o bezinfekčnosti žáků
  • - účastníci kurzů budou čekat venku před vrátnicí hlavní budovy (Kamenice 5) a do laboratoří budou odvedeni lektory mimo prostory Univerzitního Kampusu
  • - po celou dobu kurzu budou mít všichni účastníci nasazen respirátor, žáci mladší 15 let mohou mít roušku

Informace pro účastníky kroužků:

• - kroužků se mohou účastnit pouze ti, kteří nepociťují příznaky onemocnění a zároveň jsou očkovaní, otestovaní či prodělali onemocnění covid-19 (princip ONT).
  • - účastníci kroužků budou čekat na předem dohodnutém místě a do laboratoří odvedeni lektory mimo prostory Univerzitního Kampusu

Podrobné informace všem účastníkům rozešleme dle kategorie, do které spadají, a po zohlednění nejnovějších změn ze strany Ministerstva zdravotnictví a Masarykovy univerzity.

Děkujeme za pochhopení a těšíme se na viděnou v laboratoři.

Najděte si nás