Zde se nacházíte: NovinkyNovinky v Bioskopu

Novinky v Bioskopu

27. února 2022

Vážení příznivci Bioskopu,

máme pro Vás hned několik novinek:

• První je nepříznivá: ke dni 31.1.2022 jsme přišli o zázemí výukové laboratoře na Ústavu biochemie PřF. Nemáme tedy stále přístupnou výukovou laboratoř, což nás velmi mrzí.
  • Další už jsou příznivější 😊
    • Podařilo se nám domluvit na kampusu MUNI prostory k výuce a budeme mít tzv. „plovoucí“ výukovou laboratoř. Výuka kurzů pro školy bude pokračovat i nadále. Pouze se budou střídat místa na UKB, kde budeme vyučovat.
    • Některé kurzy (Svědkové dávné minulosti Země, Zaváté cesty života a nově připravovaný kurz Geovědy) přesouváme na Ústav geologie PřF na Kotlářskou 2. Všechny podrobnosti najdete u kurzů.
  • Naše kroužky běží dále, podrobnosti dostávají účastníci mailem.
  • Kurzy o jarních prázdninách se neuskuteční.
  • S letními školami počítáme, termíny vypíšeme koncem února.

Doufám, že nám zůstanete věrní i přes možné logistické komplikace a nejasnosti a že MU pomůže tyto prostorové problémy vyřešit.

Děkuji a doufám v brzké shledání na našich výukových kurzech,

Petra Matulová

Najděte si nás