Popis
Kurz je určen pro 8. a 9. třídu 2. stupně ZŠ a 1. třídu SŠ a ekvivalentním třídám více letých gymnázií.
Kurz trvá přibližně 3 hodiny.
Minerály jsou všude kolem nás, většina z nich je stará desítky až stovky milionů let. Pojďme se podívat, jak pestrobarevný je jejich svět a jaké fyzikální vlastnosti na nich můžeme pozorovat.
Kurzy probíhají formou diskuze. Většinu pokusů si návštěvníci vyzkouší sami. Některé budou předvedeny našimi lektory.
Kurz probíhá v českém jazyce.
Minimální počet účastníků je 12 žáků, maximální počet je 24 žáků.
Rezervace
Pokud se chcete zúčastnit tohoto kurzu, rezervujte si prosím místa na některém z volných termínů.
RezervovatKomentáře
-
Jana Nešporová 10.09.2024
Prosím o termín pro 20 žáků... ideálně v průběhu října. Děkuji, Jana Nešporová -
Veronika Svačinová 06.09.2024
Dobrý den,
měla bych zájem o výukový program Geovědy aneb cesta za poznáním neživé přírody pro 9. ročník ZŠ. Asi pro 2 třídy, v každé z nich 16-18 žáků. -
Barbora Adamčová 01.09.2024
Dobrý den, měla bych zájem o kurz pro 12 žáků. -
Kristýna Šedá 29.08.2023
Dobrý den,
měla bych zájem o výukový program Geovědy aneb cesta za poznáním neživé přírody pro 9. ročník ZŠ. Jedná se o dvě třídy 22 a 25 žáků. Termín by nám vyhovoval někdy v říjnu.
Děkuji za info.
S pozdravem Mgr. Kristýna Šedá -
Zora Clarence 25.05.2023
30 žáků
Vložte komentář
měla bych zájem o výukový program "Geovědy..." Pro počet 19 žáků v nejbližších termínech.
Děkuji.